درباره الگوها

الگوها تحت نرم افزارهای ایلستریتور(illustrator) و کورل دراو(coreldraw) که نرم افزارiهای بسیار دقیق جهت طراحی بصورت برداری(vector) استفاده می شود کشیده شده است و 100% قابل ویرایش می باشد..
جهت رفاه دوستان فایل های الگوی برش لیزری در فرمت CDR در پوشه قرار داده شده که با ارائه آن به متصدی لیزر، ایشان بدون اینکه بخواهد زحمت چیدمان قطعات را برعهده بگیرد، به راحتی آن را برش می دهد.
همچنین در صورت خرید الگوی PDF و بعد از پرینت گرفتن و برش دادن الگو براحتی می توانید الگوی خود را بر روی چرم قرار داده و چرم را برش بزنید.
دقت در طراحی
از آنجا که الگو تحت نرم افزار طراحی شده بدون خطا می باشد و دارای جای سنبه گذاری دقیق همچنین تمام اندازه ها با یکدیگر تطبیق دارد.
از آنجا که الگو ها ، تحت نرم افزارهای معتبر و توسط اساتید با تجربه طراحی گردیده، تمام ابعاد و اندازه ها بدون خطا بوده و حتی سوراخ های قرارداده شده برای دوخت نیز به صورت منطبق و قرینه طراحی شده اند و جای هیچ گونه نگرانی از بابت به هم ریختگی و عدم تناسب ابعاد و سوراخ ها وجود ندارد.
راهنمای دوخت
الگوها بسیار روان طراحی شده و در قسمت راهنمای دوخت، توضیحات کامل با زبان فارسی به راحتی شما را راهنمایی خواهد کرد.
روی بیشتر الگوها، عکس قسمت مربوطه برای راهنمایی موجود است.
یکی از تفاوت های الگوی ما با الگوهای آماده در بازار این است که روی الگوهای ما راهنمایی کامل و محل دوخت بطور کامل مشخص شده است و در زمان دوختن ، سردرگم نخواهید شد،
برای آن دسته از عزیزانی که ترجیح می دهند الگو را به صورت دستی با ابزار و لوازم دوخت چرم، برش دهند نیز یک فایل پرینت با فرمت PDF در فروشگاه سایت قرار گرفته است که پس از پرینت آن فایل، می توانند به صورت الگوی دستی از آن استفاده کنند.
صرفه جویی در مصرف چرم
از نگاه تیم گرافیک و طراحی الگوی کیف چرمی ما، بهترین نوع چیدمان قطعات در کنار هم انجام شده و کمترین پرتی را دارا می باشد.
اما اگر می خواهید از قطعات مختلف و یا متنوع رنگی چرم استفاده کنید، همین طرح را به راحتی قطعه بندی کرده و هر قطعه را جداگانه برش دهید.
پشتیبانی کامل تا انتهای دوخت
هدف نهایی ما هموار کردن مسیر دوخت چرم و کسب درآمد از این طریق برای علاقه مندان به دوخت چرم است. کشیدن الگو و آماده سازی طرح اولیه کیف چرم اولین قدم و شاید سخت ترین مرحله باشد که ما آن را برای شما انجام داده ایم.
در فایل PDF آموزش و توضیحات راهنمای دوخت داده شده اما در صورتی که آموزش برایتان نامفهوم بود و یا در صورت بروز هرگونه اشکال یا سوال در رابطه با این الگو، می توانید از طریق تلفن 03145721575 و همراه 09907088907 با چرم پرتو در ارتباط باشید.
اگر به خرید اینترنتی اعتماد نداشته و یا به مشکل قطعی اینترنت یا هر مشکل دیگری برخورد کردید، با شماره های فوق تماس گرفته و برای واریز وجه الگو به صورت کارت به کارت و دریافت آن از طریق شبکه های اجتماعی یا ایمیل هماهنگ نمائید.
ما در چرم پرتو شما را تا انتهای دوخت پشتیبانی و راهنمایی خواهیم کرد.

منو اصلی